دانلود K-Lite Mega Codec Pack 12.6.5 – کدک پخش فرمت های تصویری

مجموعه: دانلود
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • دانلود K-Lite Mega Codec Pack 12.6.5 – کدک پخش فرمت های تصویری
 •  

  دانلود K-Lite Mega Codec Pack 12.6.5 - کدک پخش فرمت های تصویری

  K-Lite Mega Codec Pack نرم افزار منحصر به فرد برای اجرای تمامی انواع فایل های چند رسانه ای آفلاین و آنلاین توسط کامپیوتر می باشد. به عبارتی دیگر، مشاهده انواع فرمت های ویدئوها و فیلم ها روی کامپیوتر بدین ترتیب برای شما امکان پذیر می شود. این پک جدید شامل تمامی امکاناتی است که ممکن است شما بدان نیاز داشته باشید. در کنار این امکانات ، کدک های Quicktime و Real Player نیز به مجموعه کدک های این بسته اضافه شده است. Media Player Classic نیز نرم افزاری فوق العاده برای اجرای اکثر فرمت های ویدئویی می باشد.نصب K-Lite Mega Codec Pack برای افراد مبتدی کمی دشوار می باشد اما تنظیمات پیش فرض آن می تواند به کمک این افراد بیاید.
  علاوه بر این قابلیت ها ، اگر نصب نرم افزار Media Player Classic را نیز انتخاب کردید، می توانید تنظیمات فایل های مربوطه برای محتوای ویدئویی و صوتی را نیز برای آن دستکاری کنید.
  این ابزار قدرتمند و حرفه ای یکی از بسته های پیچیده تمامی کدک های ویدئویی می باشد که شما را از نصب پلیرهای مختلف بی نیاز می کند.

  دانلود نرم افزار K-Lite Mega Codec Pack
  # حجم سرور پی سی دی لینک کمکی ایران
  1 41.5MB DOWNLOAD DOWNLOAD

  – رمز فایل: www.p30day.com

  1. فایل دانلود شده را اجرا کنید تا کدک K-Lite Mega Code Pack نصب شود.
  در صورتی که موفق به نصب و اجرای این نرم افزار نشدید به انجمن سایت پی سی دی مراجعه کنید و مشکل خود را مطرح نمایید.

  https://www.p30day.com/k-lite-mega-codec-pack-14666.html

  کلمات کلیدی : حجم سرور ، آفلاین آن آنلاین ابزار اجرا اجرای از است اضافه افراد افزار افزاری العاده اما امکان امکانات امکاناتی انتخاب انجمن انواع اکثر اگر ای ایران این باشد باشید بدان بدین بر برای بسته به بی بیاید تا ترتیب تمامی تنظیمات تواند توانید توسط جدید حرفه خود داشته دانلود در دستکاری دشوار دی دی لینک دیگر، را رسانه رمز روی سایت سی شامل شده شما شود شود در صوتی صورتی عبارتی علاوه فایل فرد فرض فرمت فوق فیلم قابلیت قدرتمند مبتدی مجموعه محتوای مختلف مراجعه مربوطه مشاهده مشکل مطرح ممکن منحصر موفق می نرم نشدید نصب نمایید نیاز نیز ها های و ویدئوها ویدئویی پذیر پلیرهای پک پی پیش پیچیده چند کامپیوتر کدک کردید، کمک کمکی کمی کنار کند کنید که یکی

   

  

  طرز تهیه حلیم بادمجان

  متن دعای فرج با معنی

  نرم افزار مدیریت پسورد

  فال عطسه

  اس ام اس عاشقانه انتظار

  

  فال تاروت کبیر

 • دانلود بازی,فیلم,نرم افزار,اندروید و انیمیشن
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

  مطالب مرتبط