دانلود MX Player Pro 1.8.13 Final – پلیر فرمت های ویدیویی اندروید

مجموعه: دانلود
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • دانلود MX Player Pro 1.8.13 Final – پلیر فرمت های ویدیویی اندروید
 •  

  دانلود MX Player Pro 1.8.13 Final - پلیر فرمت های ویدیویی اندروید

  MX Player Pro کسانی که گوشی اندرویدی دارند همیشه دنبال یک پلیر کامل هستند که بتواند همه چیز را پخش کند. البته پلیر صوتی خود سیستم عامل اندروید برای پخش موزیک کافی می باشد اما پلیر تصویری نیاز یک گوشی اندروید می باشد. بیشتر پلیر ها بعضی از فرمت ها را پخش نمی کنند و یا زیرنویس را ساپورت نمی کنند و … اما در این مطلب می خواهیم پلیری را برای شما معرفی کنیم که بهترین پلیر اندروید می باشد. این پلیر از هر فرمتی پشتیبانی می کند و تنها پلیری می باشد که زیرنویس فارسی را نیز ساپورت می کند و بدون مشکل پخش می کند. این پلیر بی شک بهترین پلیر اندروید تا به امروز می باشد. در این پلیر با کشیدن انگشت خود به طرف های راست و چپ ، می توانید فیلم را جلو و عقب ببرید. با کشیدن انگشت به سمت بالا و پایین در سمت راست می تواند صدا را کم یا زیاد کنید. با کشیدن انگشت خود به سمت بالا وپایین در سمت چپ می توانید روشنایی صفحه نمایش را زیاد یا کم کنید. با این برنامه حتی می توانید زیر نویس را جلو و عقب کنید و با فیلم هماهنگ کنید.  نمره این پلیر در گوگل پلی 4.7 از 5 از بین 7,694 پلیر می باشد.
  برنامه MX Player اندروید قادر به پخش فرمت هایی همچون 3gp, avi, divx, f4v, flv, mkv, mp4, mpeg, mov, vob, wmv, webm, xvid و … می باشد.

  دانلود پخش کننده اندروید MX Player

  نسخه حجم سرور پی سی دی لینک کمکی ایران
  arm Android +6.0 16MB DOWNLOAD DOWNLOAD
  arm Android +4.0 18MB DOWNLOAD DOWNLOAD
  X86 Android +4.0 11MB DOWNLOAD DOWNLOAD

  دانلود کدک های برنامه MX Player

  # حجم سرور پی سی دی لینک کمکی ایران
  1 6MB DOWNLOAD DOWNLOAD

  اندروید مورد نیاز : به دستگاه بستگی دارد.

  دانلود MX Player Pro 1.8.13 Final - پلیر فرمت های ویدیویی اندروید

  1. فایل نصبی APK را دانلود و بر روی گوشی موبایل خود نصب کنید
  2. در صورت تمایل کدک های برنامه را نیز دانلود و بر روی گوشی موبایل خود نصب کنید تا کیفیت پخش ویدئو ها بهتر شود.

  https://www.p30day.com/mx-player-pro-android-27228.html

  کلمات کلیدی : اندروید دانلود حجم سرور نسخه حجم سرور دانلود () + , ، از البته اما امروز اندروید اندرویدی انگشت ایران ایران این با باشد بالا ببرید بتواند بدون بر برای برنامه برنامه  بستگی بعضی به بهتر بهترین بی بیشتر بین تا تصویری تمایل تنها تواند توانید جلو حتی خواهیم خود دارد دارند دانلود در دستگاه دنبال دی لینک را راست روشنایی روی زیاد زیر زیرنویس ساپورت سمت سی سیستم شما شود شک صدا صفحه صوتی صورت طرف عامل عقب فارسی فایل فرمت فرمتی فیلم قادر مشکل مطلب معرفی موبایل مورد موزیک می نصب نصبی نمایش نمره نمی نویس نیاز نیز ها های هایی هر هستند هماهنگ همه همچون , همیشه و وپایین ویدئو پایین پخش پشتیبانی پلی پلیر پلیری پی چپ چیز کافی کامل کدک کسانی کشیدن کم کمکی کند کنند کننده کنید کنید کنید  کنیم که کیفیت گوشی گوگل یا یک

   

  

  آموزش بالا بردن سرعت دانلود شبانه

  ستاره های هالیوود

  نرم افزار پارتیشن بندی

  بازی مردگان متحرک 3 اندروید

  دانلود بازی Dead Age

  

  فال تاروت

 • دانلود بازی,فیلم,نرم افزار,اندروید و انیمیشن
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :